רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

שירלי סיידלר

שקד ווינשטיין הכריזו על יוזמה "למיגור הפוליגמיה", יינקטו צעדי אכיפה פליליים

החוק הקובע חמש שנות מאסר על פוליגימיה לא נאכף כיום. לדברי היועמ"ש, רשויות שנחשפות למידע על ריבוי נשים יחויבו להעבירו לרשויות האכיפה. ארגוני נשים ערביות הביעו ספק ביעילות הצעדים

נזק מוחי לשובת הרעב מוחמד עלאן; גורם במערכת הבריאות: הפגיעה בלתי הפיכה

המדינה הבהירה לבג"ץ כי אם יתברר שנגרם לעלאן נזק מוחי בלתי הפיך, מעצרו יבוטל באופן מיידי. השופטים הודיעו כי ימסרו החלטתם בהקדם. לפי מקורות במערכת הבריאות, ההידרדרות במצבו הקוגניטיבי לא מאפשרת לו לקבל החלטות

חודש אחרי שנמצאה גופת צעירה בנגב: הוריה נעצרו בחשד למעורבות ברציחתה

גופתה של תסנים אבו קווידר (22), נשואה ואם לשניים, נמצאה בביתה. במשפחתה ניסו להציג את המקרה כהתאבדות, אך ארגוני זכויות נשים מחו וטענו כי מדובר ברצח: "בכפר הפעילו לחצים אדירים כדי שלא ידברו על המקרה"

משפחתו של אברה מנגיסטו פתחה במאבק: "במשך שנה שמרנו על שקט, החלטנו לשים לזה סוף"

בני משפחה וחברים של הצעיר שחצה את הגבול לעזה הפגינו מול כלא הדרים וחילקו עלונים למשפחות אסירים פלסטיניים. "אנחנו מחכים כבר יותר מדי זמן", אמר אחיו, "לא נפסיק עד שנראה את אברה בבית"

13 עצורים במהומות באשקלון סביב העציר שובת הרעב; נפתחה הכניסה לעיר

בעימותים אלימים שהתפתחו בצומת אשקלון נעצרו מפגינים יהודים וערבים, לאחר שהיו בדרכם לבית החולים ברזילי - שם מאושפז מוחמד עלאן. מנהל בית החולים: "אין שום התערבות מקצועית בטיפול"

חמישה עצורים בעימותים מחוץ לבי"ח ברזילי בגלל אשפוזו של האסיר המינהלי השובת רעב

בקטטה בין מפגינים למען האסיר לבין תושבי אשקלון, יידו הצדדים אבנים זה על זה. המפגינים הערבים, רבים מהם עורכי דין, כינו את האסיר גיבור. מפגינים יהודים הניפו שלטים עם הכתובת "מוות לערבים"